O firmie

Nasza firma została założona w 1980 roku. Specjalizujemy się w produkcji elementów instalacji odgromowej i energetycznej. Wykonujemy standardowe elementy jak i elementy odgromowe specjalnego zastosowania. Oprócz produkcji zajmujemy się także sprzedażą hurtową i detaliczną towarów głównie wykorzystywanych do instalacji elektroinstalacyjnych oraz w budownictwie.

 

Od 1980 roku działamy bez przerw i rozszerzamy stale zarówno zakres naszych produktów jak i obszar działalności. Obecnie jesteśmy w stanie dostarczyć zamówiony asortyment w całym kraju.  

 

W skład zarządu firmy wchodzi czworo wspólników. Nasza firma jest firmą rodzinną co gwarantuje naszym klientom pełne zaufanie do rzetelności oraz stabilności naszych usług. W naszym przedsiębiorstwie zatrudnieni są tylko dobrze wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem co zapewnia wysoką jakość produkowanych towarów, oraz świadczonych usług.  

 

Centrala firmy znajduje się w Końskich w województwie Świętokrzyskim co umożliwia szybki dojazd do każdego miasta w Polsce. Posiadamy nowoczesny i dobrze rozbudowany tabor transportowy, który zapewnia szybkie i rzetelne dostarczenie zamówionego towaru w dowolne miejsce wskazane przez klienta.  

 

Realizujemy także nietypowe zamówienie, które nie wykraczają poza zasięg naszych możliwości produkcyjnych i handlowych.

 

Nasza firma od 06.06.2006r. posiada Certyfikat Jakości ISO 9001:2000  

 ISO_Karbownik_SJ_PL

IQNet_Karbownik_EN

ISO_Karbownik_SJ_EN

Mam nadzieję że nasza oferta zainteresuje Państwa oraz będzie odpowiadała Państwa wymaganiom.

 

W ramach rozszerzenia działalności została wykonana modernizacja strony internetowej z możliwością składania zamówień on-line oraz powiększamy powierzchnie magazynowe wraz z terenem firmy. 

 

  Jeżeli Państwo maja do nas pytania, proszę się z nami skontaktować telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej. Z przyjemnością odpowiemy na interesujące Państwa pytania.  

 

 

Z wyrazami szacunku:   

 

Zuzanna Karbownik   

 

Agnieszka Karbownik